PROVOZNÍ INFORMACE: E-shop je stále ve výstavbě. Zatím neobjednávejte žádné zboží. O "ostrém" provozu Vás budeme zde informovat. Děkujeme. Elektrické Spotřebiče | APPEL solution s.r.o.

Ohřívač vody ARISTON Andris R 10 PL EU

Značka: ARISTON
4 070 Kč od 4 070 Kč –22 % - až –22 %
andris r10u
4 070 Kč od 4 070 Kč –22 % - až –22 % 3 190 Kč 5 690 Kč od 3 190 Kč
bez montáže není možné objednat do 2 pracovních dnů Zvolte variantu
montáž
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Malý zásobníkový, elektrický ohřívač vody nad (dřez), ARISTON Andris R10 PL EU.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS
Malý zásobníkový, elektrický ohřívač vody nad (dřez), ARISTON Andris R10 PL EU.

MONTÁŽ
Cena montáže odpovídá pouze výměně za stejný ohřívač. Prostor musí být přístupný a ohřívač lze bez dalších montážních úkonů demontovat. Pokud nesplňuje prostor tyto parametry, materiál a práce nad rámec uvedené ceny montáže, budou po dokončení zakázky doúčtovány. Pokud by tyto vícenáklady měly vzniknout, bude Odběratel během montáže včas informován.

Pokud si nejste s parametry prostoru pro montáž jisti, kontaktujte pomocí formuláře žádost o obhlídku, montážní firmu a domluvte si obhlídku dříve než bojler objednáte. Objednávku pak můžete provést s technikem při obhlídce. Pokud prostor nebude splňovat výše uvedené parametry, technik Vám při obhlídce vytvoří nabídku "na míru".

ODBORNÁ MONTÁŽ A ODBORNÉ ZAPOJENÍ DO ELEKTRICKÉ SÍTĚ
Odbornou montáž, přesně podle doporučení výrobce a odborné zapojení do elektrické sítě dle platných norem Vám zajistí: ELEKTRO SERVIS PRAHA (ES PRAHA)

ZÁRUKA
Pro uplatnění záruky výrobci vyžadují vyplněný záruční list od prodejce, vodoinstalatéra a elektrikáře.

Doplňkové parametry

Kategorie: MALÉ OHŘÍVAČE VODY TLAKOVÉ
Záruka: 2 + 5 roků
značka: ARISTON
objem (l): 10
typ: tlakový
umístění: nad (dřez)
výška (mm): 360
šířka (mm): 360
hloubka (mm): 289
napětí (V): 230
příkon (W): 1200
IP krytí: X1
zapojení: odborné
vnitřní povrch nádoby: smalt
? způsob ohřevu: přímotopný
energetická třída: B
kód zboží: 3100331
EAN: 5414849554573

ARISTON je globálním odborníkem v oblasti ohřevu vody a vytápění. Nabízí lidem po celém světě výrobky s italským designem, které jsou efektivním a vysoce kvalitním řešením pro jejich pohodlí.

Díky odbornosti a hlubokému porozumění potřebám zákazníka nám svěřují důvěru miliony rodin po celém světě po více než 50 let. Naše výrobky prodáváme ve více než 150 zemích světa.

Ariston je oceňován odborníky a profesionály za úsilí, které vynakládá na zdokonalování návrhu svých výrobků za účelem co nejrychlejší a nejjednodušší údržby a instalace. Značka Ariston patří do skupiny Ariston Thermo Group, světového lídra v oblasti vytápění a ohřevu vody.