PROVOZNÍ INFORMACE: E-shop je stále ve výstavbě. Zatím neobjednávejte žádné zboží. O "ostrém" provozu Vás budeme zde informovat. Děkujeme. Elektrické Spotřebiče | APPEL solution s.r.o.

BEKO

Spotřebiče BEKO jsou ideálními pomocníky do vaší domácnosti. Od ledniček, které udrží vaše jídlo dlouho čerstvé, přes pračky, které vyperou během čtvrt hodiny, sušičky, které vás zbaví starostí s prádlem, až po kuchyňské spotřebiče, které rychle připraví večeři i velkou hostinu, a myčky, které uklidí spoušť po kuchařském řádění. Naše spotřebiče jsou jednoduše od toho, aby vám pomáhaly každý den.

Značka Beko byla založena již v roce 1967 a v České republice je její zastoupení od roku 2005. Od té doby se stala jednou z předních značek na českém trhu, kde nabízí širokou škálu volně stojících, vestavných i malých domácích spotřebičů. Spotřebiče Beko jsou navržené tak, aby svými chytrými technologiemi, snadným ovládáním a úsporným provozem dokázali obstát v každodenním shonu a byly spolehlivými pomocníky každému a v každé domácnosti.

Jsme Beko, oficiální partner každého dne. Jsme hlavní partner FC Barcelona a výrobce spotřebičů, které se starají o vaši domácnost tak, aby vás to bavilo.

Žádné produkty značky BEKO nebyly nalezeny...